Intézmény logója

A 2021/22. tanévben induló osztályok


Publikálta: Vass Dániel
Mezőtúr, Karcagi SZC Teleki Blanka Gimnázium, Technikum és Kollégium
Esemény időpontja: 2021 máj 05


A 2021/22. tanévben induló osztályok névsora, osztályfőnöke  és az üres férőhelyek száma:

9.A - 4 évfolyamos gimnáziumi osztály 

tanulmányi terület: emelt szintű oktatás angol nyelvből

Osztályfőnök: Iglódi Bernadett

 

1.  

Árvai Gabriella Edina

2.  

Bagdán-Kiss Médea

3.  

Dobozy Doroti

4.  

Fazekas Anna

5.  

Fazekas Flóra

6.  

Hajdú Hédi

7.  

Herbály Enikő Panna

8.  

Juhász Réka Hanga

9.  

Karsai Gerda Nóra

10.  

Karsai Réka Judit

11.  

Katona Balázs

12.  

Kiss Áron

13.  

Kővári Mátyás Róbert

14.  

Kuzmics Nikolasz

15.  

Marjai Bianka

16.  

Miklavicz Tünde

17.  

Molnár Tímea

18.  

Molnár Zsófia

19.  

Muzsai Nándor

20.  

Nagy Andrea Antónia

21.  

Németh Zsombor

22.  

Pál Jázmin

23.  

Polgár Alexa Andrea

24.  

Pongrácz Eszter

25.  

Sárkány Zsolt

26.  

Süveges Sára

27.  

Szabó Gergő

28.  

Tóth Margaréta

29.  

Varju Zsolt

Üres férőhelyek száma: 0 fő

             

9.B 4 évfolyamos gimnáziumi osztály tanulmányi terület: 

-                     emelt óraszámú oktatás mozgóképkultúra-médiaismeret tantárgyból

-                     általános tantervű gimnáziumi képzés

 

Osztályfőnök: Karsai Zita

 

1.  

Andrásik Rémó

emelt óraszámú oktatás mozgóképkultúramédiaismeret tantárgyból

2.  

Biró Panna Zsuzsanna

általános tantervű gimnáziumi képzés

3.  

Burján Zsombor

emelt óraszámú oktatás mozgóképkultúramédiaismeret tantárgyból

4.  

Dankó Andor Péter

általános tantervű gimnáziumi képzés

5.  

Duzs Boglárka Zsófia

általános tantervű gimnáziumi képzés

6.  

Fábián Sándor

általános tantervű gimnáziumi képzés

7.  

Gonda Gréta

emelt óraszámú oktatás mozgóképkultúramédiaismeret tantárgyból

8.  

Hangya Panna

emelt óraszámú oktatás mozgóképkultúramédiaismeret tantárgyból

9.  

Hegedűs Blanka

emelt óraszámú oktatás mozgóképkultúramédiaismeret tantárgyból

10.  

Láda Nóra Edit

általános tantervű gimnáziumi képzés

11.  

Lakatos Zsófia

emelt óraszámú oktatás mozgóképkultúramédiaismeret tantárgyból

12.  

Libor Ramóna Klaudia

általános tantervű gimnáziumi képzés

13.  

Majoros Zsuzsanna

általános tantervű gimnáziumi képzés

14.  

Náhoczki Gabriella Csilla

emelt óraszámú oktatás mozgóképkultúramédiaismeret tantárgyból

15.  

Papp Anita Anna

általános tantervű gimnáziumi képzés

16.  

Papp Réka

általános tantervű gimnáziumi képzés

17.  

Szilágyi Dóra

emelt óraszámú oktatás mozgóképkultúramédiaismeret tantárgyból

18.  

Takács Martin Attila

általános tantervű gimnáziumi képzés

19.  

Tóth Noémi

általános tantervű gimnáziumi képzés

20.  

Tóth Virág Fruzsina

általános tantervű gimnáziumi képzés

21.  

Tóth Zsuzsanna

általános tantervű gimnáziumi képzés

22.  

Valócsik Kendra

általános tantervű gimnáziumi képzés

Üres férőhelyek száma:

-                     Emelt óraszámú oktatás mozgóképkultúra-médiaismeret tantárgyból: 4 fő

-                     Általános tantervű gimnáziumi képzés: 3 fő

             

9.C 5 évfolyamos technikumi osztály tanulmányi terület: 

-                     Gazdálkodás és menedzsment ágazat

-                     Turizmus-vendéglátás ágazat

-                     Egészségügy ágazat

 

Osztályfőnök: Lipták Sándor Attila

 

1.  

Balogh Katrin Aliz

Egészségügy ágazat

2.  

Boross Elizabet Erika

Gazdálkodás és menedzsment ágazat

3.  

Cseh Balázs Péter

Turizmus-vendéglátás ágazat

4.  

Csekő Amélia

Gazdálkodás és menedzsment ágazat

5.  

Dudás Zsombor Máté

Gazdálkodás és menedzsment ágazat

6.  

Galáth Tamás

Gazdálkodás és menedzsment ágazat

7.  

Gergely Laura Réka

Turizmus-vendéglátás ágazat

8.  

Gönczi Dorina

Turizmus-vendéglátás ágazat

9.  

Hegyi Nándor

Gazdálkodás és menedzsment ágazat

10.  

Karsai Yvett

Egészségügy ágazat

11.  

Kecse Barbara Alina

Gazdálkodás és menedzsment ágazat

12.  

Kecse Blanka

Egészségügy ágazat

13.  

Kémeri Noémi

Egészségügy ágazat

14.  

Kerepesi Lili

Gazdálkodás és menedzsment ágazat

15.  

Kiss Virág

Turizmus-vendéglátás ágazat

16.  

Kocsis Zsanett Alexandra

Turizmus-vendéglátás ágazat

17.  

Lévai Enikő Mónika

Egészségügy ágazat

18.  

Lisznyai Lilla

Gazdálkodás és menedzsment ágazat

19.  

Lukács Marcell

Gazdálkodás és menedzsment ágazat

20.  

Nagy Beatrix

Egészségügy ágazat

21.  

Németh Bernadett

Turizmus-vendéglátás ágazat

22.  

Peresztegi Alexa

Turizmus-vendéglátás ágazat

23.  

Purgel Melinda

Gazdálkodás és menedzsment ágazat

24.  

Sebestyén Laura Margit

Egészségügy ágazat

25.  

Szappanos Adrienn

Egészségügy ágazat

26.  

Szilágyi Vivien

Egészségügy ágazat

27.  

Tüskevári Alexa

Turizmus-vendéglátás ágazat

Üres férőhelyek száma:

-                     Gazdálkodás és menedzsment ágazat: 1 fő

-                     Turizmus-vendéglátás ágazat: 1 fő

-                     Egészségügy ágazat: 1 fő

             

9.D 5 évfolyamos technikumi osztály tanulmányi terület: 

-                     Elektronika és elektrotechnika ágazat

-                     Informatika és távközlés ágazat

 

Osztályfőnök: Tuba Ferenc

 

1.  

Ábrahám Mihály

Informatika és távközlés ágazat

2.  

Bálint István

Informatika és távközlés ágazat

3.  

Csala Martin

Informatika és távközlés ágazat

4.  

Fodor Norbert

Informatika és távközlés ágazat

5.  

Gémes László Richárd

Elektronika és elektrotechnika ágazat

6.  

Gyalog Máté Zsolt

Elektronika és elektrotechnika ágazat

7.  

Hajdu Szabolcs

Elektronika és elektrotechnika ágazat

8.  

Jánosa Péter

Elektronika és elektrotechnika ágazat

9.  

Kerekes Ádám

Informatika és távközlés ágazat

10.  

Kigyós László

Informatika és távközlés ágazat

11.  

Kiss Zsolt

Elektronika és elektrotechnika ágazat

12.  

Kovács Marcell

Elektronika és elektrotechnika ágazat

13.  

Ladányi Zoltán Bence

Elektronika és elektrotechnika ágazat

14.  

Lénárt Levente Ádám

Elektronika és elektrotechnika ágazat

15.  

Muzsai Tamás

Informatika és távközlés ágazat

16.  

Patkós Zsolt

Informatika és távközlés ágazat

17.  

Sipos József

Informatika és távközlés ágazat

18.  

Sóczó Levente

Informatika és távközlés ágazat

19.  

Tóth-Takács András

Elektronika és elektrotechnika ágazat

20.  

Zsamba Martin

Elektronika és elektrotechnika ágazat

Üres férőhelyek száma:

-                     Elektronika és elektrotechnika ágazat: 4 fő

-                     Informatika és távközlés ágazat: 5 fő